Zavádzanie nového systému vytvárania súkromných roomok.

Snažíme sa, aby bolo pre Vás, aj pre nás ľahšie vytváranie súkromných roomok (miestností). Prichádzame s testovaním stránky Channel Creator. Je vo fáze testovania a bude sa prerábať postupne do podoby takej, aby bola súčasťou tejto stránky a tak isto aby bezchybne pracoval.

Ako to funguje?

Užívanie tejto novej funkcie je pomerne jednoduché, no aj pomerne zložitejšie ako sa zdá. Jedinou podmienkou vytvorenia roomky (miestnosti) je, že budete mať na TeamSpeak3 servery ServerGroup (serverovú skupinu) AnTy’s Crew. Budete môcť zažiadať priamo na servery od admina a mať vytvorený účet na webe (admin si overí, či ste ozaj registrovaný). Zneužívanie bude trestané premanentním banom na všetkých účtoch.

Pravidlá platia vo všetkých prípadoch.

#1 Prvý krok

#1.1 Otvoriť TeamSpeak 3 a byť pripojený na servery gaming.ts3antyserver.eu

#1.2 Otvoriť si stránku Vytvoriť roomku v hornom menu TeamSpeak 3 na webe

#1.2.1 Otvorí sa Vám táto stránka s vaším menom na UUID (uniq user ID)
#1.2.2 Pokiaľ sa vám otvorí táto stránka: “Client not found.”, tak musíte manuálne napísať svoje UUID (uniq user ID). Ako nájsť UUID, je na tejto stránke.

#2 Druhý krok

#2.1 Vyplníte Meno roomky a heslo, s ktorým vám vytvorí roomku

#2.2 Channel Codec a Codec Quality odporúčame nechať defaultne (pôvodne)

#2.3 Zaškrtnúť “Nie som robot” a následne stlačiť tlačidlo CREATE.

#3 Tretí krok

#3.1 Po splnení všetkých podmienok Vám vytvorí roomku (miestnosť) so zadanými nastaveniami

#3.1.1 Ukáže sa vám táto stránka
#3.1.2 Tu sa Vám vytvorí roomka (miestnosť)

#3.2 Stlačte tlačítko: “PRIPOJ SA!”, a vo výbere externých aplikácii si nájdite TeamSpeak 3. Napojí Vás priamo do roomky (miestnosti) a môžete využívať server na komunikáciu s kamarátmi a spoluhráčmi!

Dúfam že všetko fungovalo ako malo! Keď hej, zanechajte komentár, alebo napíšte e-mail: admin@ts3antyserver.eu , pre hodnotenie a návrhy na zlepšenie tejto aplikácie!

Pridaj komentár