Výpadok TS3 servera

Ahojte,

prepáčte, ale dnes o 0:00 je migrácia VPS na iné z dôvodu chyby, ktorá nastala pred nedávnom. Za výpadok sa ospravedlňujem. Podľa providera toto bude jeden z posledných výpadkov. Preposielam e-mail.

GL&HF, AnTySkiLLeR.

Vážený zákazníku,

chtěli bychom vás seznámit s právě probíhajícími úpravami, které jsme připravili jako opatření, pro vyšší stabilitu našich služeb běžících na řešení OpenNebula.

Původní storage založený na BeeGFS jsem přetavili na DRBD + LVM + iSCSI, které orchestrujeme přes linstor. Dle našich posledních testů by tento krok měl kromě vyššího výkonu přinést i lepší stabilitu díky menším oddílům a odstranění SPoF.

Migraci jako takovou bohužel nelze udělat online. Bude při ní nutné VPS vypnout na dobu nezbytně nutnou pro přesun dat. První čás migrace bude probíhat od 3.8. – 16.8. mezi 0:00 a 7:00. Tím vyřešíme přesun novějšího segmentu VPS ON. Pokud je vaše VPS možné odmigrovat dříve, nebo vám nevyhovuje daný časový interval, můžete se ozvat a migraci vyřešíme dle vašich potřeb (ne však mimo časový rozsah určený výše).

Děkujeme za pochopení. Tento krok je nutný ke zvýšení kvality poskytovaných služeb.

Tento mail se týká služby:
WEDOS VPS ON – ——————

S přáním hezkého dne,

Petr Smetana

WEDOS Internet, a.s.

Masarykova 1230

373 41  Hluboká nad Vltavou

E-mail: hosting@wedos.com

URL: http://hosting.wedos.com/

Nejrychleji rostoucí a zároveň největší hosting v ČR

Pridaj komentár